Centrum SUNÉČKO je situované na Hlavnej ulici v centre Stupavy. Cez cestu sa nachádza Malý park s detským ihriskom, ktorý je prepojený so Zámockým parkom. V jarnom a letnom období park ponúka jedinečnú možnosť cvičenia priamo v prírode.

Priestory centra sú situované v polyfunkčnej budove bytového domu, hneď vedľa mestského úradu. Po vstupe do centra je recepcia s barom a pohodlné sedenie určené pre oddych. K dispozícii sú dve sály.

Veľká sála vo výmere 100 m2 je na 1. NP a je zvukovo oddelená od spoločenských priestorov. Táto sála má drevené parkety a je určená predovšetkým na pohybové aktivity (skupinové ale aj individuálne). Je ozvučená a vybavená športovými pomôckami.

Priestory sú vybavené šatňami (muži, ženy) s uzamykacími skrinkami, sprchami a toaletami na oboch poschodiach.

Parkovanie je možné priamo pred budovou, popri ceste.

Malá sála (30 m2) je na 1. PP s možnosťou samostatného vstupu. Je vhodná pre menšie skupiny či organizovanie kreatívnych, vzdelávacích kurzov a workshopov.


Prenájom priestorov

Pre účely organizovania pohybových a kreatívnych aktivít, kurzov, workshopov, iných vzdelávacích podujatí, ale aj fotení či detských osláv ponúkame prenájom priestorov.