POKLADOVKA

Poďte do prírody hľadať poklad!

Pohybu nie je nikdy dosť, a tak v spolupráci s bublifit pripravujeme pre vás každý mesiac novú pohybovú hru v prírode. Podstatou pokladovky je prejsť určenú trasu a splniť dané úlohy. Každá úloha je kľúčom k nájdeniu pokladu a ešte si pritom užijete aj kóóópec zábavy s deťmi.

Aprílová pokladovka je lesná. Na určenej trase treba nájsť indície o lesných zvieratkách a vylúštiť tajničku. Odkaz tajničky je kódom, ktorým sa dostanete k pokladu.

Ako sa zúčastniť a všetko potrebné nájdeš na: www.pokladovka.sk a vo FB skupine: @bublifit
Tak neváhaj a pripoj sa k nám.

Poklad môžete hľadať nielen v Stupave, ale rôznych kútoch Slovenska.

Začiatok - GPS: 48°16'33.2"N 17°02'21.3"E


Niečo o pokladovke...

Projekt "Pokladovka" je nápad Marcely Kramplovej  z BUBLINKY, ktorá vzhľadom na veľký záujem a žiaduci rozvoj pohybu u detí i dospelých sa rozhodla rozšíriť hru na celé Slovensko. A to pomocou rôznych pohybových centier. Tešíme sa, že Sunéčko je jedným z nich :)
Keďže už celé mesiace mimoškolské aktivity detí nefungujú, aj pohybové centrá sa snažia o prežitie. Za normálnych okolností by bola hra bezplatná. Vzhľadom na náročnú situáciu centier sa môžete naplno zapojiť do Pokladovky a podporiť nás symbolickou cenou 3 eurá. Touto symbolickou sumou podporíte naše občianske združenie Sunéčko a centrum Bublinka. ĎAKUJEME.

Ak sa chcete zapojiť do hľadania pokladu, môžete tak urobiť na stránke Pokladovka.sk, kde nájdete aj informácie o miestach a pravidlá účasti. Každý mesiac iná téma, nová trasa :) Stále je čo objavovať!