POKLADOVKA

Poďte von hľadať poklad, tentokrát v maskách :D

Pohybu nie je nikdy dosť, a tak sme v spolupráci s bublifit pripravili ďalšiu pohybovú hru v prírode. Podstatou pokladovky je prejsť určenú trasu a splniť dané úlohy. Každá úloha je kľúčom k nájdeniu pokladu a ešte si pritom užijete aj kóóópec zábavy s deťmi.


Februárová pokladovka sa nesie v znamení masiek a fašiangu. Na určenej trase treba nájsť obrázky - zvieratká v maskách a vylúštiť tajničku. Odkaz tajničky je kódom, ktorým sa dostanete k pokladu.

Ako sa zúčastniť a všetko potrebné nájdeš na: www.pokladovka.sk a vo FB skupine: @bublifit 
Tak neváhaj a pripoj sa k nám.

Poklad môžete hľadať nielen v Stupave, ale rôznych kútoch Slovenska.

GPS štartu: 48°16'24.2"N 17°02'01.7"E
GPS pokladovky:
48°16'47.0"N 17°03'24.2"E


Niečo o pokladovke...

Projekt "Pokladovka" je nápad Marcely Kramplovej  z BUBLINKY, ktorá vzhľadom na veľký záujem a žiaduci rozvoj pohybu u detí i dospelých sa rozhodla rozšíriť hru na celé Slovensko. A to pomocou rôznych pohybových centier. Tešíme sa, že Sunéčko je jedným z nich :)
Keďže už celé mesiace mimoškolské aktivity detí nefungujú, aj pohybové centrá sa snažia o prežitie. Za normálnych okolností by bola hra bezplatná. Vzhľadom na náročnú situáciu centier sa môžete naplno zapojiť do Pokladovky a podporiť nás symbolickou cenou 3 eurá. Touto symbolickou sumou podporíte naše občianske združenie Sunéčko a centrum Bublinka. ĎAKUJEME.

Ak sa chcete zapojiť do hľadania pokladu, môžete tak urobiť na stránke Pokladovka.sk, kde nájdete aj informácie o miestach a pravidlá účasti. Každý mesiac iná téma, nová trasa :) Stále je čo objavovať!