Vyriešte si problémy a nezodpovedané otázky pomocou koučovacích stretnutí.

Ak hľadáte odpovede na nezodpovedané životné otázky, ak ste na jednej zo svojich životných križovatiek, ak chcete zdokonaliť svoju empatiu, alebo počúvanie, alebo riešite aktuálne problémy v pracovných, či súkromných vzťahoch, alebo, ak si chcete usporiadať myšlienky a pomocou Vašich silných stránok si ujasniť, čo chcete a môžete dosiahnuť v dlhodobom horizonte, tak ste na správnom mieste.

Doba Covidová a nielen tá nám umožnila splniť si jeden z spoločných snov a zahĺbiť sa tak do štúdie koučingu a koučovacích metód. Skúšali sme doposiaľ rôzne metódy a techniky na zlepšenie kvality života, hľadanie životnej pohody, nájdenie odpovedí na často z prvého pohľadu neriešiteľné otázky. Možno práve toto neustále hľadanie nás doviedlo ku koučingu a my sme prostredníctvom koučingu našli väčšinu riešení, životnej pohody a následne spokojnosti a šťastia.

Radi by sme sa o tento úžasný pocit s Vami podelili, radi by sme Vám ponúkli zažiť to uvedomenie, kedy po niekoľkých rozhovoroch sami prídete na veci, ktoré sa Vám zdali dovtedy neriešiteľné.

Sme obaja certifikovaní kouči, ktorí Vám radi pomôžu zastaviť sa, popremýšľať, vidieť staré veci inak a následne si uvedomiť, že tie riešenia sú tu, že sú okolo nás, že sme to my a len my, ktorý ich môžeme naplniť. Nejedná sa o nejakú zázračnú metódu, kedy zapijeme pilulku a všetko sa vyrieši. Ide o zmenu myslenia, zmenu postoja a zmenu životného štýlu.

Urobte šťastnými seba, doprajte si iný pohľad na Vás, na vašich partnerov, kolegov. Niekoľkonásobne sa Vám to vráti a zistíte, že roky neriešiteľné veci, alebo len aktuálna trauma je odrazu znesiteľnejšia. Začnete od okolia dostávať pozitívnu odozvu a budete vidieť zmeny, ktoré Vás naplnia spokojnosťou.

Z príležitosti otvorenia nášho Koučovacieho centra v Stupave Vám ponúkame spomenutý koučing zadarmo počas prvého sedenia. Sedenie je vo formáte, kde ste len s koučom sami dvaja a je celkom nezáväzné. Ako sa rozhodnete následne záleží len na Vás a Vašej spokojnosti, čo Vám to prinesie a či budete chcieť pokračovať.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na:

Danka: +421 905 547 711

Miro: +421 911 789 660

Tešíme sa na každého z Vás a prajeme Vám veľa pozitívnej energie na vykročenie k sebe samému.

Danka a Miro