Fly yoga

Dospelí:

Možnosť dohodnúť individuálnu hodinu.


Povinné prihlasovanie 

Danka 0905 547 711

cena 8€/ lekcia, permanentka 70€/ 10 lekcií


Fly yoga je komplexné cvičenie zamerané na posilnenie hlbokých ale aj vonkajších svalov a tiež uvoľnenie prebytočného napätia. Využíva prvky jogy, pilates, posilňovacie cviky, ale aj účinný strečing. Hravou formou tiež prekonáva psychický strach a odbúrava mentálny stres a zlepšuje koncentráciu. Zároveň napomáha rozprúdiť lymfatický systém ( po prvej hodine môže trochu rozbolieť hlava, treba veľa piť).

Hodina pozostáva z rozcvičky, zahrievacej a posilňovacej časti, plynule prechádza do strečingu a uvoľnenia a na záver obľúbená relaxácia v plachtičke J.

 Cvičí sa v plachtách v rovnakej kvalite ako využívajú artisti, nosnosť plachty je 500 Kg a tak isto aj nosnosť závesov a úchopov je dostačujúca, aby uniesla každého :).

Takisto cviky, aj keď niektoré vyzerajú na prvý pohľad náročne, pri správnom prevedení podľa pokynov trénera sú bezpečné a plachta pôsobí ako opora, ktorá vám umožní užiť si bezpečne aj cviky, ktoré by ste bez nej ešte nedokázali, napr. stoj na rukách, alebo stoj na lakťoch.

Toto cvičenie nie je vhodné pre ľudí s vysokým krvným tlakom, alebo vysokým vnútroočným tlakom, pre ľudí s umelým kľbom, pri akútnych zdravotných problémoch a tiež pre ľudí, ktorí neznášajú hojdanie a kolotoče. Taktiež sa neodporúča začínať s Fly yogou v tehotenstve.