Fly yoga

od  utorka 2.11 pribudnú aj ranné hodiny

skupinová hodina s Dankou

utorky a štvrtky 8:00-9:00
   cena 6€/ lekcia

Povinné prihlasovanie cez rezervačný systém/rozvrh

Možnosť dohodnúť individuálnu hodinu. cena 30€/ lekcia

 prihlasovanie  Danka 0905 547 711
Večerná Fly yoga je komplexné cvičenie zamerané na večerné uvoľnenie prebytočného napätia a strečing. Cvičí sa podobne ako Fly Fit v závesoch, ale nízko nad zemou. Jemným rozhýbavaním a dlhšími výdržami, pri použití jogových techník uvoľníme nahromadený stres a svalové napätie. naším cieľom bude vyššia mobilita, psychická aj fyzická uvoľnenosť a zároveň posilnenie psychickej aj fyzickej stability.
Ranná Fly yoga je naopak dynamickejšia a trošku viac posilňovacia, s prvkami FlyFit a hormonálnej jógy, na rozprúdenie energie a aktívny štart do dňa.

Hodina pozostáva zo zvnútornenia, prenesenia pozornosti od vonkajších starostí k vnímaniu vlastného tela, jemné rozhýbanie, plynule prechádza do  uvoľnenia a strečingu a na záver obľúbená relaxácia v plachtičke :).

 Cvičí sa v plachtách v rovnakej kvalite ako využívajú artisti, nosnosť plachty je 500 Kg a tak isto aj nosnosť závesov a úchopov je dostačujúca, aby uniesla každého :). Okrem toho budeme nízko nad zemou ;).

FlyYoga je vhodná pre ľudí so sedavým zamestnaním, pre ľudí s veľkým psychickým vypätím aj pre aktívnych športovcov, ktorí potrebujú uvoľniť a ponaťahovať telo.